Dania z ryżem - przepisy i pomysły:

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
Ryż jest dodatkiem do wielu dań, można go łączyć zarówno z mięsnymi, jak i niemięsnymi składnikami. Charakteryzuje go łatwość i szybkość w przygotowaniu oraz zdolność do łączenia się z innymi składnikami.

Dania z ryżem na szybko

Jeśli poszukujecie pomysłów na proste i szybkie dania z ryżem, to warto zajrzeć do Kuchni Lidla. Tu znajdziecie przepisy na potrawy, które można przyrządzić nawet w pół godziny! Nie wierzycie? Przekonajcie się już teraz. Wystarczy zawęzić wyniki wyszukiwania do ryżu i ograniczyć czas przygotowania dania do 30 minut. Tym sposobem pojawi się Wam lista dań z ryżu na szybko, a wśród nich m.in.:

A wszystkim tym, którzy mają akurat nieco więcej czasu na kulinarną aktywność, radzimy sprawdzić pozostałe przepisy na dania z ryżem, które poleca Kuchnia Lidla.

Dania z ryżem – przepisy:

Dania z ryżem fit

Dania z ryżem najczęściej kojarzą się z dietą. Każdy, kto dba o linię, ceni sobie lekkie dania z ryżem, które nie dość, że są fit i nie obciążają układu pokarmowego, to na dodatek bywają szybkie w przygotowaniu. W Kuchni Lidla dania z ryżem w wersji dietetycznej jesteście w stanie zrobić maksymalnie w 1,5 godziny! Nie czekajcie więc dłużej i wybierzcie się na zakupy, aby przyrządzić jedną z tych pysznych i lekkostrawnych potraw – oto propozycje:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!