Pizza - przepisy i pomysły:

Pizza

wróć do Fast Food

Zastosuj

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
Okrągła i wypełniona po brzegi dodatkami. Taką pizzę znają chyba wszyscy, bo ten popularny włoski przysmak rozpowszechnił się na całym świecie i nie ma sobie równych. Pizzę możemy zjeść w restauracji lub kupić mrożoną, jednak nic nie zastąpi domowej pizzy. Aby zrobić ją samodzielnie, trzeba przede wszystkim wiedzieć, z jakich składników i w jaki sposób przygotować ciasto. Kuchnia Lidla posiada sprawdzony przepis na ciasto na pizzę. Przekonajcie się sami!

Pizza – najlepsze przepisy na pyszny włoski przysmak!

Pizza wymaga nie tylko dobrego przepisu, ale też, a może przede wszystkim, zachowania idealnych proporcji składników na ciasto. Na szczęście z Kuchnią Lidla z łatwością przygotujecie ciasto na pizzę, którą możecie później dowolnie udekorować i wzbogacić swoimi ulubionymi dodatkami. Tradycyjna pizza włoska pełna jest lokalnych składników, co w polskich realiach jest oczywiście trudne do osiągnięcia. Niemniej zawsze możecie pokusić się o przygotowanie pizzy, która smakować będzie jak z pizzerii, a może nawet lepiej! Wiele zależy również od waszych umiejętności kulinarnych. Na początek sięgnijcie po przepis. A ten znajdziecie w Kuchni Lidla w kilku wersjach – tylko spójrzcie:

Dzięki wskazówkom Kuchni Lidla pizza nie będzie miała już przed wami żadnych tajemnic! Wiedza, jak zrobić ciasto i jak upiec pizzę, przełoży się na pyszny domowy obiad lub kolację.

Przepisy na pizzę fit!

Zastanawiacie się, czy pizza w wersji fit jest możliwa? Owszem! Wystarczy udać się do Kuchni Lidla, gdzie czekają już na was przepisy na pizzę bez drożdży, a wśród nich m.in. 2 sposoby na pizzę – z brokułu i kalafiora. Obie propozycje są jednocześnie przykładem pizzy wegetariańskiej, na którą bez żadnych wyrzutów sumienia mogą skusić się osoby niespożywające mięsa. Jak udowadnia Kuchnia Lidla, pizza może być dietetyczna, jeśli tylko wyeliminujecie z jej składu kilka najbardziej kalorycznych produktów. Mimo wszystko trudno w tym przypadku zrezygnować z mozzarelli czy innego rodzaju sera, który nada temu włoskiemu specjałowi smak i aromat. Pizza bez sera zapewne byłaby mniej kaloryczna, ale tak naprawdę taka pizza nie istnieje!

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!