Ciasting Wielkanocny – konkurs Cukierni Lidla

Chcesz odkryć więcej przepisów? Odwiedź kanał Kuchnia Lidla na You Tube!


Wielkanocne smaki ciast niejednokrotnie przywodzą na myśl miłe skojarzenia. Jednym aromat świeżo upieczonego mazurka przypomina najszczęśliwsze chwile z dzieciństwa, inni wspominają mistrzowskie baby drożdżowe wypiekane przez babcie i prababcie. A jeszcze inni toczą dyskusje, który z wielkanocnych przysmaków jest najlepszy. Z tego powodu ogłaszamy konkurs na smaki wielkiej mocy pt. Ciasting Wielkanocny!

Na czym polega konkurs? Prezentujemy sześć wyjątkowych przepisów na ciasta wielkanocne. Tym razem Pawłowi Małeckiemu, mistrzowi Polski cukierników, towarzyszą znani i lubiani blogerzy, którzy dzielnie pomagają w przygotowaniu świątecznych wypieków. Spośród przepisów konkursowych wybieracie swój ulubiony. Jednak by zgarnąć jedną z wysmakowanych nagród, musisz uzasadnić w komentarzu pod przepisem, dlaczego akurat to właśnie ciasto zasługuje na miano smaku wielkiej mocy.

Za pomysłowe i kreatywne uzasadnienie masz szanse zgarnąć wysmakowane nagrody! Co tydzień możesz wygrać profesjonalne warsztaty kulinarne z Pascalem Brodnickim, Karolem Okrasą oraz Pawłem Małeckim! Taka nagroda warta jest Twego komentarza. Weź klawiaturę w swoje ręce!

Szczegóły konkursu znajdziecie w zakładce z zasadami!

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!