Desery - przepisy i pomysły:

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 3 4 5 6 7 »
Leniwe popołudnie to jedna z ulubionych pór dnia łasuchów. To właśnie wtedy przychodzi czas na długo wyczekiwany po obiedzie deser, który może mieć przecież tak wiele postaci! Z czym i w jakim naczyniu podawać najlepiej desery? Na te oraz inne pytania znajdziecie odpowiedzi w niezawodnej Kuchni Lidla. Wystarczy tylko spojrzeć!

Przepyszne desery z chia – sprawdź nasze przepisy

Spośród całej gamy deserów warto polecić w szczególności te, które w swym składzie zawierają nasiona chia. Desery z chia, w tym również desery lodowe, są nie tylko pożywną, ale przede wszystkim wartościową propozycją podwieczorku. Nic więc dziwnego, że niektórzy zaliczają je do grupy deserów fit. Sprawdźcie, jakie desery z nasionami chia proponuje Kuchnia Lidla.

Desery – przepisy:

Zazwyczaj desery podawane są w pucharkach, jednak coraz częściej serwuje się je w różnego rodzaju słoiczkach. Z Kuchnią Lidla możecie poznać nie jeden, a nawet 3 sposoby na desery w słoikach. Sprawdźcie!

Desery fit – jedz smacznie!

Desery są wprost stworzone do tego, aby być fit, bo można je bardzo łatwo i szybko „odchudzić”. Odpowiednia kompozycja składników pozwoli uzyskać dietetyczne desery i to najczęściej bez pieczenia! W Kuchni Lidla znajdziecie m.in. lekkie przepisy na pyszne desery z kaszy jaglanej i mleka kokosowego. Oto i one.

Desery – przepisy:

A jeśli nie macie pod ręką kaszy, to równie dobrze możecie ją zastąpić innym produktem, przyrządzając np. desery z kaszy manny.

Jak zrobić deser lodowy – domowe przepisy na wyśmienite desery

Deser, zwłaszcza w porze letniej, bywa przygotowywany głównie dla ochłody. W tym przypadku idealne są desery lodowe, najlepiej z dodatkiem lodów sporządzonych wg domowej receptury. Desery serwowane na zimno estetycznie prezentują się w pucharkach. Najsmaczniejsze desery z lodami to desery owocowe, których wykonanie jest tak proste, że wiele z nich mogą z pomocą dorosłych zrobić nawet dzieci. Desery z jabłek, gruszek czy innych owoców, w szczególności sezonowych, cieszą się dużą popularnością. Jeśli więc poszukujecie inspiracji i wskazówek, jak zrobić pyszne desery lodowe, to spójrzcie na kilka propozycji, które przygotowała Kuchnia Lidla. Wśród nich znajdziecie również pomysły na desery dla dzieci.

Desery – przepisy:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!