Szybkie przepisy

Bywają takie dni, kiedy brakuje czasu, aby spędzać w kuchni długie godziny na przygotowywaniu posiłku. W takich momentach chętnie sięga się po szybkie i proste w wykonaniu dania, które nie wymagają zbyt wiele wysiłku. Jeśli właśnie teraz tego potrzebujecie, to trafiliście idealnie. Z przepisami Kuchni Lidla przyrządzicie pyszny obiad czy kolację w niecałą godzinę. Sprawdźcie!

Sprawdzone pomysły na szybki i łatwy obiad

Obiad na szybko to często jedno z tych niewygórowanych marzeń, które pojawiają się po długim i wyczerpującym dniu pracy. Jeśli więc zastanawiacie się, co najlepiej przygotować na obiad, żeby czas w kuchni upłynął naprawdę szybko, to spójrzcie na łatwe przepisy na obiad Kuchni Lidla. Pomysł na szybki obiad w zasięgu ręki? To naprawdę możliwe!

Oto garść przepisów na:

Jak widać, w Kuchni Lidla bez trudu znajdziecie przepis na łatwy obiad, zwłaszcza jeśli weźmiecie pod uwagę makaron. Dania z jego udziałem to propozycje potraw na szybko z ulubionej kategorii kulinarnej o nazwie „jak zrobić coś z niczego”.

Kolacja na szybko – co przyrządzić?

Gdy bardziej niż kulinarnych wrażeń potrzebujecie wieczorem relaksu, postawcie na szybką kolację. Wystarczy kilka składników, niecała godzina i podstawowe wyposażenie kuchni, aby kolacja na szybko powstała praktycznie z niczego. Najlepiej smakować będzie oczywiście na ciepło, dlatego mimo iż jej przygotowanie nie zajmie wam dużo czasu, starajcie się, aby wieczorny posiłek był zawsze rozgrzewający. Nawet jeśli zdecydujecie się na street food w domowym wydaniu, takie jak pizzo-burger czy corn dog, dbajcie o odpowiednią temperaturę dania. Pamiętajcie też, żeby inspiracje na szybką kolację czerpać ze sprawdzonych źródeł, np. z Kuchni Lidla, w której każdy znajdzie przepis na swój ulubiony rodzaj posiłku wieczorową porą. Sprawdźcie, jakie propozycje są godne polecenia:

przeczytaj więcej

rozwiń opis

Szybkie przepisy

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 3 4 5 6 7 »

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!

Obserwuj nas

  • YouTube
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram