Piknik - przepisy i pomysły:

Piknik

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 3 4 5 6 7 »
Gdy pogoda sprzyja biesiadowaniu na świeżym powietrzu, nie ma nic lepszego niż piknik pod gołym niebem. Łączenie przyjemnego z pożytecznym to podstawa dobrego samopoczucia, dlatego aby nie tracić więcej czasu, Kuchnia Lidla przygotowała dla was zestawienie najsmaczniejszych i najszybszych w wykonaniu przekąsek, które możecie zabrać na piknik. Tylko spójrzcie!

Co do jedzenia zabieramy na piknik?

Wielokrotnie zastanawialiście się, co warto wziąć ze sobą do jedzenia na piknik? Od tej chwili nie musicie się już głowić, Kuchnia Lidla bowiem doskonale wie, co warto przygotować na piknik. Coś prostego, smacznego i szybkiego, jak np. kanapka z polędwicą i jajkiem, ciasteczka z ciecierzycy albo klasyczna sałatka grecka. Dania czy też potrawy na piknik to więc za dużo powiedziane. Jeśli mówimy o przygotowaniu jedzenia na piknik, to raczej mamy na myśli przekąski. I nieważne, czy będzie to tylko piknik we dwoje, czy w większym gronie. Wspierając się przepisami Kuchni Lidla, na pewno przygotujecie pyszności, którymi wszyscy będą usatysfakcjonowani! Jeśli więc poszukujecie pomysłów, co zabrać na piknik do jedzenia, to sięgajcie po przepisy Kuchni Lidla. Dzięki nim wasze menu na piknik będzie zawsze kompletne!

Nasze sprawdzone piknikowe przepisy

A wśród absolutnych must have przekąsek na piknik koniecznie muszą znaleźć się takie przysmaki jak:

Choć zwykle apetyt na świeżym powietrzu bardzo dopisuje i na liście pożądanych specjałów są przede wszystkim konkrety, to przecież znajdzie się też miejsce na odrobinę słodkości, która nikomu jeszcze nigdy nie zaszkodziła. W końcu ciasto na pikniku, a już tym bardziej na rodzinnym pikniku, to rzecz święta! Sprawdźcie koniecznie propozycje Kuchni Lidla na najlepsze ciasta na piknik:

Przekąski na piknik dla dzieci

Przygotowując jedzenie na piknik dla dzieci, pamiętajcie nie tylko o wartościowym pod względem odżywczym menu, ale również o jego atrakcyjnym wyglądzie. Nie od dziś wiadomo przecież, że najmłodsi jedzą oczami, dlatego przekąski na piknik dla dzieci powinny być kolorowe i zabawne, jak np.:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!