Przepisy na dania fit za zapisy na newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami w Kuchni Lidla i korzystaj z książki kucharskiej – tylko dla subskrybentów


Dlaczego warto?

  1. otrzymasz do pobrania wyjątkowy zbiór przepisów – tylko dla subskrybentów newslettera
  2. w dodatku raz w tygodniu wyślemy ci świeżą porcję pomysłów na obiady, desery, przekąski
  3. będziesz informowany na bieżąco o aktualnej ofercie w sklepach Lidl

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lidl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Jankowicach, ul. Poznańska 48, 62-080 Tarnowo Podgórne, w celu korzystania z usługi Newsletter Kuchnia Lidla. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter Kuchnia Lidla.

Administratorem danych osobowych jest spółka Lidl sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Jankowicach, ul. Poznańska 48, 62-080 Tarnowo Podgórne. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera Kuchnia Lidla i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera Kuchnia Lidla ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera Kuchnia Lidla jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera Kuchnia Lidla.

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!

Obserwuj nas

  • YouTube
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram