Porada. Dobrze kombinujesz!

Chcesz odkryć więcej przepisów? Odwiedź kanał Kuchnia Lidla na You Tube!


Dobrze kombinujesz! Nie jest źle, widać, że próbujesz coś zmienić i się starasz. Jednak z całą pewnością masz jeszcze sporo do zrobienia w sferze odżywiania.

Zalecenia

Popracuj nad regularnością, do każdego posiłku włączaj warzywa, jak najczęściej sięgaj po wodę! Dąż do perfekcji, ale nie przejmuj się drobnymi niedociągnięciami czy małymi grzeszkami – zdarzają się każdemu. Pamiętaj, że w prawidłowym żywieniu nie chodzi o efekt krótkotrwały, np. osiągnięcie wymarzonej wagi. Zdrowe żywienie procentuje całe życie – większą odpornością, energią czy mocnymi włosami! Naprawdę warto zadbać o to, co jemy i pijemy!

Porada

Jeśli nie są Ci obce podstawowe zasady zdrowego odżywiania, zainteresuj się dietą ukierunkowaną na konkretne problemy. Raz w miesiącu postaw sobie cel – np. mocne włosy, paznokcie, a może poprawa libido? Trzymaj się wyznaczonych zasad i obserwuj zmiany.

Jeśli chcesz sprawdzić, jaki jest Twój typ odżywiania – rozwiąż nasz quiz! Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań, a dowiesz się, co możesz zrobić, by Twoja dieta była jeszcze zdrowsza!

Trwa ładowanie komentarzy

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!