Szczypta egzotyki

Chcesz odkryć więcej przepisów? Odwiedź kanał Kuchnia Lidla na You Tube!


W każdym kraju korzysta się z podobnych lub nawet tych samych składników. Co więc decyduje o niepowtarzalnym charakterze dań? Oczywiście przyprawy! To one zmieniają zwykłego kurczaka w hinduską ucztę, a wieprzowinę w wykwintne danie z woka.

W ofercie VitAsia mamy ich całe mnóstwo: od gotowych mieszanek, przez wyraziste chilli czy niezbędną w wielu potrawach trawę cytrynową. Wystarczy po nie sięgnąć, aby przenieść każde danie w azjatycki wymiar.

W przebogatej ofercie przypraw VitAsia znajdziecie te najsłynniejsze, najbardziej charakterystyczne dla kuchni chińskiej, japońskiej, tajskiej i indyjskiej. Dzięki nim będziecie mogli we własnej kuchni odtworzyć smaki i aromaty egzotycznych, dalekich krajów.

Jeśli szukacie inspiracji – sięgnijcie po gotowe mieszanki, które skomponowaliśmy wg tradycyjnych receptur. Odkryjcie, jakie bogactwo smaków kryje się w różnych odmianach przypraw do hinduskiego curry, mieszanek do chińskich dań z woka, lub poczujcie prawdziwą azjatycką ostrość pieprzu syczuańskiego.

Poznaj makarony Azji

Trwa ładowanie komentarzy

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!