zobacz film Kieszonkowe dania z grilla

Chcesz odkryć więcej przepisów? Odwiedź kanał Kuchnia Lidla na You Tube!


Unoszące się zapachy z zza płotu sąsiada sugerują, że sezon grillowy już w pełni, a pyszne potrawy kuszą swoim wyglądem? Grillowanie to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną i znajomymi. Jeśli jednak macie wątpliwości czy powinniście zjeść coś, co smażyło się bezpośrednio na ruszcie, mamy dla Was rozwiązanie - przygotowanie zdrowych i smacznych potraw za pomocą… kieszonki.

Wykonana z foli aluminiowej kieszonka, to sposób, za pomocą którego można przygotować niemal każdy kawałek mięsa lub np. warzywa pieczone na grillu. Jednak uważajcie! Źle wykonana kieszonka może się przedziurawić, a wasze danie zamiast na talerzu wyląduje poniżej grilla.

Jednak nie u nas! Taki czarny scenariusz nie będzie miał miejsca, kiedy zapoznacie się z filmikiem, w którym nasz mistrz Karol udzieli Wam szczegółowych instrukcji i pokaże jak stworzyć foliową kieszonkę. Wtedy pozostaje Wam już tylko przyjemność grillowania, no a później… smakowania! A zatem do dzieła!

Więcej przydatnych trików i porad dotyczących grillowania, a także pyszne przepisy na dania z grilla znajdziecie w zakładce grill&fun.

Trwa ładowanie komentarzy

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!