Hot dog - przepisy i pomysły:

Szybkie przepisy

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
Kanapka na ciepło? Czemu nie. Chrupiąca bułka z parówką albo innym rodzajem kiełbasy, podana z dodatkami i polana ulubionym sosem. Taki fast food w domowym wydaniu musi smakować naprawdę dobrze. Jeśli chcecie się o tym przekonać osobiście, to koniecznie sprawdźcie przepisy Kuchni Lidla na hot dogi.

Domowe hot dogi – sprawdź, jak przyrządzić!

Hot dog to z pewnością najłatwiejszy i najszybszy w wykonaniu fast food, który można przygotować w domu. Nic więc dziwnego, że cieszy się sporą popularnością. Wystarczy przecież zaledwie kilka składników i nie więcej niż 30 minut, aby hot dog domowej roboty zagościł na Waszych stołach.

Jeśli poszukujecie sprawdzonych przepisów na hot dogi domowe, to pora skorzystać z przepisów Kuchni Lidla. Sprawdźcie koniecznie, jak zrobić prawdziwy amerykański hot dog domowy z karmelizowaną cebulką, ogórkiem, boczkiem i oczywiście parówką.

Tym, którzy preferują wersję z kiełbaskami, polecamy, żeby spróbowali domowych hot dogów z białych kiełbasek oraz hot dogów z grilla. Jak widać, nawet najprostszą kanapkę można urozmaicić w efektowny sposób!

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!