Zapiekanki - przepisy i pomysły:

Kuchnia brytyjska

Zapiekanki

wróć do Dania główne

Zastosuj

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
Rzadko spotyka się tak uniwersalne danie, jakim jest zapiekanka. Nie dość, że może zostać podana o różnych porach dnia, to na dodatek lista składników użytych do jej przygotowania nie zna granic. Z powodzeniem możemy więc popuścić wodze fantazji kulinarnej i przystąpić do przygotowania swojej własnej i niepowtarzalnej zapiekanki!

Zapiekanka – jak zrobić?

Na zapiekankę jest wiele przepisów. Z tego też względu trudno stwierdzić, jak powinna wyglądać tradycyjna zapiekanka i przepis na nią. Nie istnieje pojęcie idealnej zapiekanki na obiad, a tym bardziej doskonałego przepisu, według którego moglibyśmy ją przyrządzić. Najlepsza zapiekanka to taka, na którą mamy sprawdzony przepis, a takich znajdziemy co niemiara w Kuchni Lidla! Nie wahajcie się więc przyrządzić zapiekanki i wypróbować przepisu na nią – możecie pochwalić się nimi przed całą rodziną i gośćmi. Zapiekanki i przepisy czekają na Was w Kuchni Lidla!

Jaka zapiekanka na obiad?

Zapiekanka na obiad to nie tylko smaczna, ale i różnorodna propozycja, którą można dowolnie modyfikować każdego dnia. Przygotowując zapiekanki na obiad, możecie być pewni, że nikt nie posądzi Was o monotonię w kuchni. Jeśli więc zamierzacie podać pyszną zapiekankę na obiad, to koniecznie zajrzyjcie do przepisów Kuchni Lidla!

Zapiekanka na obiad – przepisy:

W Kuchni Lidla pomyślano też o zabieganych kucharzach. Warto rzucić okiem na listę zawierającą spis zapiekanek na obiad, które są niezwykle szybkie w przygotowaniu:

Zapiekanka na kolację

Niezapowiedziana wizyta znajomych wieczorową porą? Tak się składa, że mamy na to radę. Szybka zapiekanka na kolację to właśnie to, czego w takich momentach potrzebujecie najbardziej. Uratuje Was z opresji i wprawi w zachwyt każdego gościa! Pamiętajcie, że w Kuchni Lidla możecie wyszukać przepisy z uwzględnieniem czasu przygotowania potrawy.

A jeśli nie chcecie zbytnio obciążać żołądka przed nocą albo jesteście akurat na diecie, to weźcie pod uwagę propozycje lekkiej i dietetycznej zapiekanki na kolację, które znajdziecie poniżej:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!