Szybkie przepisy - Desery z mleczkiem kokosowym - przepisy i pomysły:

Szybkie przepisy

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
Desery na bazie mleczka kokosowego polecane są przede wszystkim osobom, które stosują dietę wegańską lub nie tolerują laktozy. Coraz większą popularność zyskują jednak także wśród pozostałych miłośników słodkości. Czym desery z mleczka kokosowego zasłużyły sobie na takie wyróżnienie? Sprawdźcie!

Przepisy na desery z mleczka kokosowego

Desery z mleczkiem kokosowym cieszą się coraz większym uznaniem. Okazuje się, że mleczko kokosowe, powszechnie stosowane w kuchni azjatyckiej, z powodzeniem może zastąpić mleko krowie. Po części z tego właśnie powodu desery z mleczka kokosowego robią karierę nad Wisłą. To jednak nie jedyny argument przemawiający na jego korzyść. Deser, który zawiera mleczko kokosowe, może być spożywany przez wegan. Nic więc dziwnego, że składnik ten występuje w większości przepisów wegańskich, stanowiąc często podstawę deseru. W Kuchni Lidla znajdziecie sporo przepisów na przyrządzenie deseru z mleczka kokosowego, a wśród nich m.in.:

Desery z mleczkiem kokosowym – przepisy:

Desery z mleczka kokosowego – sprawdź nasze przepisy

Deser z mleczkiem kokosowym to wbrew pozorom nie tylko propozycja dla wybranych. Powinien spróbować go każdy, kto zamierza być naprawdę fit! Wykonanie deseru z mleczkiem kokosowym i bananami czy też nasionami chia nie sprawi problemów nawet amatorom. Jeśli więc nie stronicie od słodkości w wydaniu fit, to deser z mleczkiem kokosowym po prostu musi znaleźć się w waszym menu! Dietetyczny, ale zarazem pożywny deser z mleczka kokosowego przypadnie do gustu w szczególności fanom azjatyckich przysmaków. Wystarczy dodać do niego kilka innych typowych dla tego rejonu świata składników, jak np. ryż czy mango, aby deser z mleczka kokosowego był nie tylko fit, ale nabrał również orientalnego charakteru. Wszystkim, którzy poszukują inspiracji na dietetyczny deser, niekoniecznie bananowy, ale na pewno z mleczkiem kokosowym, Kuchnia Lidla poleca:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!