Kuchnia polska - Śniadania - przepisy i pomysły:

Kuchnia polska

Śniadania

wróć do Typ dania

Zastosuj

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 3 »
Śniadanie to pierwszy i najważniejszy posiłek dnia, który powinien dostarczyć najwięcej energii. Tradycyjne polskie śniadanie wielu osobom kojarzy się z chrupiącym i świeżo wypieczonym chlebem czy bułkami oraz dodatkami takimi jak jajka, ser, szynka itp. Kuchnia Lidla pokaże wam, jak łatwo i szybko przełamać tę kulinarną rutynę i ze składników, które macie na wyciągnięcie ręki, przygotować o wiele ciekawsze śniadanie. Sprawdźcie koniecznie!

Przepisy na pyszne śniadania – sprawdź nasze propozycje!

O tym, dlaczego właściwie warto jeść śniadanie, nie trzeba chyba specjalnie dużo mówić. To sprawa oczywista, że śniadanie spożywane na ciepło jest źródłem wielu witamin i z założenia ma stanowić najbardziej energetyczny posiłek dnia. I choć każdy marzy, aby śniadanie zjeść w spokoju, najlepiej podane do łóżka, to rzeczywistość najczęściej zmusza nas do spożywania go w biegu. Z przepisami Kuchni Lidla uda wam się nawet tak trudna sztuka, jaką jest śniadanie przygotowane na szybko. Spójrzcie na wybrane propozycje śniadań, wśród których znajdziecie także oryginalne pomysły na śniadanie m.in. bez chleba:

A jeśli zastanawiacie się, co przyrządzić na śniadanie dla dziecka, to i tu Kuchnia Lidla służy pomocą. Oprócz owocowego śniadania, np. z uwielbianymi przez najmłodszych truskawkami, natraficie na mnóstwo przepisów, dzięki którym przygotujecie smaczny pierwszy posiłek dnia. Oto i one:

Śniadanie fit – wybieramy najlepsze przepisy

Są różne powody, dla których wybór pada na lekkie śniadanie, zwane też inaczej i modniej po prostu fit. Niektórzy tłumaczą te preferencje żywieniowe nietolerancją wybranych składników, np. glutenu, inni sprowadzają ten fakt do świadomych ograniczeń w diecie, np. eliminacji mięsa. Są też najzwyczajniej w świecie tacy, którzy zamierzają zrzucić zbędne kilogramy i stąd ich śniadanie, również to przyrządzane do pracy, często obywa się bez chleba. Bez względu na to, jaki jest powód spożywania śniadania dietetycznego, warto zapoznać się z przepisami Kuchni Lidla, które bez wątpienia stanowią szeroki przekrój propozycji pierwszego posiłku dnia. Wypróbujcie pomysły na:

Międzynarodowe śniadanie – przepisy

Dla skutecznego urozmaicenia poranków Kuchnia Lidla proponuje również śniadania w zupełnie innym stylu niż polskie tradycyjne kanapki czy bułeczki z dżemem. Warto więc sięgnąć po przepisy na międzynarodowe śniadania, w tym m.in. na:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!