Romantyczna kolacja - Dania jednogarnkowe - przepisy i pomysły:

Romantyczna kolacja

Dania jednogarnkowe

wróć do Dania główne

Zastosuj

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 »
Szybko i przyjemnie – tak właśnie przyrządza się dania jednogarnkowe, czyli takie, które nie wymagają dodatkowych naczyń do przygotowania. I chyba nikt nie zaprzeczy, że gotowanie bez konieczności pochłaniającego dużo czasu sprzątania i zmywania jest naprawdę miłą perspektywą.

Dania jednogarnkowe – najlepsze przepisy

Dania jednogarnkowe to doskonały i szybki pomysł na obiad. Mało pracy, za to końcowy efekt w postaci pysznych i pożywnych potraw – tak w skrócie można podsumować zazwyczaj szybkie w przygotowaniu dania jednogarnkowe na obiad. Te argumenty doskonale rozumie Kuchnia Lidla, która proponuje kilka przepisów m.in. na dania jednogarnkowe z mięsem. Tylko spójrzcie!

Przepisy na dania jednogarnkowe z:

Spośród wszystkich przepisów na podobne potrawy największą popularnością cieszą się jednak te na dania jednogarnkowe z kurczaka, szczególnie zaś z piersi kurczaka. Polska kuchnia daje wyraz temu upodobaniu Polaków do drobiu i nie szczędzi – jak widać – tego rodzaju potraw.

To jeszcze oczywiście nie koniec inspiracji, które możecie znaleźć w Kuchni Lidla. Czekają tam na Was również dania jednogarnkowe z:

Dania jednogarnkowe wegetariańskie

Kuchnia Lidla przygotowała również propozycje specjalnie z myślą o wegetarianach. Tym samym udowadnia, że dania jednogarnkowe bez mięsa mogą być równie smaczne i udane! Sprawdźcie już teraz pomysły Kuchni Lidla na wegetariańskie dania jednogarnkowe:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!