Placki - przepisy i pomysły:

Romantyczna kolacja

Placki

wróć do Dania główne

Zastosuj

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
Placki w kuchni polskiej najczęściej kojarzą się z ziemniakami. I choć nikt oczywiście nie odważy się kwestionować tej najbardziej znanej odmiany placków jako dania obiadowego, to jednak warto spróbować również innych ich rodzajów. Brakuje wam pomysłów? Kuchnia Lidla stoi przed wami otworem, proponując różne rodzaje placków!

Przepis na placki

Trudno o dobry przepis na placki, których przygotowanie nie zajęłoby wiele czasu, a efekt końcowy byłby więcej niż satysfakcjonujący. Szybkie i smaczne placki? A jednak to możliwe – oczywiście z przepisami Kuchni Lidla! Sprawdźcie:

Placki dietetyczne? To możliwe!

Kuchnia Lidla przygotowała również przepisy specjalnie dla osób z nietolerancją białka kurzego oraz tych, które są na diecie. Znajdziecie więc m.in. przepis na placki bez jajek oraz placki dietetyczne:

Placki dla dzieci – nie oprze im się żaden maluch!

W Kuchni Lidla dostępne są również przepisy na placki dla bardziej wymagających smakoszy, jakimi są najmłodsi członkowie rodziny. Jeśli więc poszukujecie idealnych placków dla dzieci, to nie wahajcie się ani chwili dłużej i koniecznie odwiedźcie Kuchnię Lidla! Sięgnijcie po przepis na:

Pamiętajcie, że placki na słodko to znakomita propozycja obiadu, jak i deseru. Placki można zajadać o każdej porze dnia. Dlatego znajdziecie tutaj również przepisy na placki na śniadanie. Dzieci z pewnością docenią wasze starania, a jeśli dodatkowo udekorujecie placki w zabawny sposób, to stanowić będą one niemałą atrakcję kulinarną. Zarówno dzieciom, jak i plackom warto więc poświęcić nieco więcej czasu!

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!