Torty

Są o wiele bardziej czasochłonne w wykonaniu aniżeli inne ciasta, jednak dla efektu końcowego warto pozostać w kuchni trochę dłużej. Torty, bo o nich mowa, zrobią wrażenie na każdym, zwłaszcza że tak okazałych deserów nie mamy w zwyczaju jadać codziennie. Urzekają dekoracjami, kolorami, a przede wszystkim różnorodnym smakiem. Jakie wybrać? Spójrzcie na przepisy Kuchni Lidla.

Najlepsze torty urodzinowe

Torty bez wątpienia kojarzą się ze specjalnymi okazjami, a w szczególności z urodzinami. Torty urodzinowe mogą okazać się ponadto najlepszą z niespodzianek, jaką można sprawić najbliższej osobie. Wśród tortów na urodziny królują torty urodzinowe dla dzieci. W tym przypadku ogromną rolę odrywają dodatki, a przede wszystkim dekoracje. Jednym z bardziej pożądanych w ostatnim czasie tortów, zwłaszcza dla dziewczynek, jest ten w kształcie jednorożca. Torty dla chłopca różnią się zwykle motywem przewodnim od tortów dla dziewczynek. Wybór jest tak ogromny, że nie sposób się nudzić! Zresztą, przekonajcie się sami i zajrzyjcie do Kuchni Lidla, gdzie czekają na was liczne propozycje tortów, które możecie przygotować na roczek, na
osiemnastkę czy na inną okazję.

Torty – przepisy:

Jak zrobić tort?

Torty bez problemu zamówicie i kupicie w cukierni czy w piekarni, jednak warto wiedzieć, jak zrobić je samemu. Nie trzeba przecież od razu podejmować się wykonania tortów piętrowych, żeby komuś zaimponować. Ważne, aby torty, które zamierzacie upiec, były naprawdę smaczne, a jak to dokładnie zrobić, podpowie wam, jak zwykle, niezawodna Kuchnia Lidla. Udajcie się więc tam po wskazówki i porady, które rozwieją wasze najczęstsze wątpliwości, na przykład takie jak, czym przekładać torty oraz jak i czym je ozdobić, aby zrobiły wrażenie.

W Kuchni Lidla znajdziecie nawet kilka propozycji na szybkie i łatwe w przygotowaniu torty, które wykonacie bez pieczenia. Sprawdźcie!

Jakie torty na komunię?

Torty komunijne to osobna kategoria tortów, przy czym trendy zmieniają się w zasadzie co roku. Trudno więc stwierdzić, jak powinny wyglądać idealne torty na Komunię św., bo wszystko zależy od mody i waszego gustu. W ostatnim czasie do łask wracają klasyczne okrągłe lub prostokątne torty z kremami, bitą śmietaną itp. Nadal można jednak spotkać wielbicieli tortów z motywami kojarzonymi z I Komunią św., takimi jak kielich z hostią czy otwarta księga imitująca pamiątkę tego wydarzenia.

przeczytaj więcej

rozwiń opis

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!

Obserwuj nas

  • YouTube
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram