Czekoladowe - przepisy i pomysły:

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 »
Są pyszne, a na dodatek sycą, jak żaden inny deser. O czym mowa? Oczywiście o tortach czekoladowych, które łączą najlepsze cechy ciasta i słodyczy. Smakoszów czekolady nie trzeba do nich długo przekonywać. Poznajcie najciekawsze propozycje tortów czekoladowych Kuchni Lidla.

Najlepsze przepisy na tort czekoladowy

Szukając idealnego przepisu na tort czekoladowy, natknąć się można na nieskończoną liczbę wersji tego przysmaku. Spośród wielu przepisów na tort czekoladowy polecić na pewno warto ten na tort czekoladowy z serkiem mascarpone albo czekoladowy tort z bitą śmietaną i owocami. Jeśli jednak nie jesteście do końca zdecydowani, to sprawdźcie, co proponuje Kuchnia Lidla. Składniki i sposób przygotowania znajdziecie w niejednym przepisie na tort czekoladowy!

Tort czekoladowy – przepisy:

Urodzinowy tort czekoladowy dla dziecka

Urodzinowy tort czekoladowy jest jedną z lepszych niespodzianek, jakie można sprawić jubilatowi z tej okazji. Szczególnie gdy tort czekoladowy ma być prezentem dla dziecka. Nie od dziś wiadomo przecież, że najmłodsi wprost uwielbiają słodycze, dlatego przygotowanie tortu czekoladowego na przyjęcie urodzinowe dla dzieci z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę! Jedyna wątpliwość, która pojawia się w takich sytuacjach, to pytanie, czym nasączyć tort czekoladowy dla dzieci. Nie można w tym celu użyć alkoholu, co zatem pozostaje? Najlepiej wykorzystać do tego herbatę, kakao, kawę zbożową lub soki.

Jak zrobić tort czekoladowy? Garść porad

Wszystkim, którzy potrzebują jednak dokładnych wskazówek, jak zrobić dobry tort czekoladowy, proponujemy udać się na stronę internetową Kuchni Lidla. Tam znajdują się nie tylko porady, jak zrobić tort czekoladowy, np. taki z bitą śmietaną, ale również, czym przełożyć i nasączyć tort czekoladowy. W większości przypadków najpierw piecze się bowiem biszkopt na tort czekoladowy, a dopiero później myśli się, czym go przełożyć lub ozdobić. Pomysłów na to, jak udekorować tort czekoladowy, dostarczy wam, jak zwykle, niezawodna Kuchnia Lidla. Przekonajcie się już teraz!

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!