Kuchnia amerykańska - Torty - przepisy i pomysły:

Kuchnia amerykańska

Torty

wróć do Ciasta

Zastosuj

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
Są o wiele bardziej czasochłonne w wykonaniu aniżeli inne ciasta, jednak dla efektu końcowego warto pozostać w kuchni trochę dłużej. Torty, bo o nich mowa, zrobią wrażenie na każdym, zwłaszcza że tak okazałych deserów nie mamy w zwyczaju jadać codziennie. Urzekają dekoracjami, kolorami, a przede wszystkim różnorodnym smakiem. Jakie wybrać? Spójrzcie na przepisy Kuchni Lidla. Idealnymi okazjami na przygotowanie tortu są urodziny, osiemnastka oraz komunia.

Przepisy na torty

Najlepsze torty urodzinowe

Torty bez wątpienia kojarzą się ze specjalnymi okazjami, a w szczególności z urodzinami. Torty urodzinowe mogą okazać się ponadto najlepszą z niespodzianek, jaką można sprawić najbliższej osobie. Wśród tortów na urodziny królują torty urodzinowe dla dzieci. W tym przypadku ogromną rolę odrywają dodatki, a przede wszystkim dekoracje. Jednym z bardziej pożądanych w ostatnim czasie tortów, zwłaszcza dla dziewczynek, jest ten w kształcie jednorożca. Torty dla chłopca różnią się zwykle motywem przewodnim od tortów dla dziewczynek. Wybór jest tak ogromny, że nie sposób się nudzić! Zresztą, przekonajcie się sami i zajrzyjcie do Kuchni Lidla, gdzie czekają na was liczne propozycje tortów, które możecie przygotować na roczek, na
osiemnastkę czy na inną okazję.

Przepisy na torty urodzinowe: jak się przygotować

To imprezy urodzinowe są najlepszą okazją, aby poświęcić więcej czasu na zrealizowanie jednego z pomysłów na tort. Podstawowym przedmiotem, potrzebnym w kuchni do upieczenia pysznego tortu są formy do pieczenia. Ponadto konieczne będzie użycie miksera lub blendera do ścierania owoców, które często są składnikami tortów. Przydają się, podobnie jak w przypadku pieczenia ciast, wagi kuchenne, dzięki którym można bardzo precyzyjnie odmierzać porcje składników. Niektóre specyficzne przepisy na pyszne torty urodzinowe mogą zakładać wykorzystanie jeszcze innych urządzeń, np. gofrownicy. W Kuchni Lidla znajdziesz również pomysły na proste torty dla początkujących cukierników.

Najlepsze torty urodzinowe

Torty bez wątpienia kojarzą się ze specjalnymi okazjami, a w szczególności z urodzinami. Torty urodzinowe mogą okazać się ponadto najlepszą z niespodzianek, jaką można sprawić najbliższej osobie. Wśród przepisów na torty na urodziny królują torty urodzinowe dla dzieci. W tym przypadku ogromną rolę odrywają dodatki, a przede wszystkim dekoracje. Jednym z bardziej pożądanych w ostatnim czasie tortów, zwłaszcza dla dziewczynek, jest ten w kształcie jednorożca. Torty dla chłopca różnią się zwykle motywem przewodnim od tortów dla dziewczynek. Pomysłów jest tak wiele, że nie sposób się nudzić! Zresztą, przekonajcie się sami i zajrzyjcie do Kuchni Lidla, gdzie czekają na was liczne propozycje tortów, które możecie przygotować na roczek, na osiemnastkę czy na inną okazję.

Torty – przepisy:

Jak zrobić tort?

Torty bez problemu zamówicie i kupicie w cukierni czy w piekarni, jednak warto wiedzieć, jak zrobić je samemu. Nie trzeba przecież od razu podejmować się wykonania tortów piętrowych, żeby komuś zaimponować. Ważne, aby torty, które zamierzacie upiec, były naprawdę smaczne, a jak to dokładnie zrobić, podpowie wam, jak zwykle, niezawodna Kuchnia Lidla. Udajcie się więc tam po wskazówki i porady, które rozwieją wasze najczęstsze wątpliwości, na przykład takie jak, czym przekładać torty oraz jak i czym je ozdobić, aby zrobiły wrażenie. Początkujący mogą posortować przepisy na torty według stopnia trudności i sięgać tylko po te pomysły, które będą proste do wykonania.

W Kuchni Lidla znajdziecie nawet kilka propozycji na szybkie i łatwe w przygotowaniu torty, które wykonacie bez pieczenia. Sprawdźcie!

Jakie torty na komunię?

Torty komunijne to osobna kategoria tortów, przy czym trendy zmieniają się w zasadzie co roku. Trudno więc stwierdzić, jak powinny wyglądać idealne torty na Komunię św., bo wszystko zależy od mody i waszego gustu. W ostatnim czasie do łask wracają klasyczne okrągłe lub prostokątne torty z kremami, bitą śmietaną itp. Nadal można jednak spotkać wielbicieli tortów z motywami kojarzonymi z I Komunią św., takimi jak kielich z hostią czy otwarta księga imitująca pamiątkę tego wydarzenia.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!