zobacz film

Odcinek 45

MACIEJ NOWAK W KUCHNI LIDLA

Naucz się doceniać smak potraw niczym znany krytyk kulinarny! Obejrzyj odcinek, a już zawsze będziesz wiedział, na co zwracać uwagę.

MACIEJ NOWAK W KUCHNI LIDLA
Doskonała jakość i sprawdzony przepis to recepta na sukces

Najwyższa jakość to podstawa

Kiedy powstaje najpyszniejsze danie? Kiedy doskonały przepis połączymy z najlepszej jakości składnikami. Podajemy Ci gotową receptę na sukces kulinarny - przepisy od mistrzów kuchni i co najważniejsze, doskonałego indyka najlepszej jakości i pochodzącego od polskich producentów. Jesteśmy przekonani, że nawet krytyk kulinarny będzie zachwycony! Zobacz dlaczego!

Porady krytyka kulinarnego

W najnowszym odcinku Dorota i Karol goszczą znanego krytyka kulinarnego, a jednocześnie dyrektora jednego z poznańskich teatrów. Możemy, więc być pewni, że Maciej Nowak doceni nie tylko smak potrawy, ale i walory artystyczne jej podania. Dowiedz się jak, wybierać dobre restauracje i dlaczego doskonała jakość wcale nie oznacza wysokiej ceny. Obejrzyj odcinek!

Oni znają się na mięsie

Krytyk kulinarny bez mrugnięcia okiem, rozpoznaje doskonałe produkty. Wystarczy dodać do tego sprawdzony przepis, by powstało kulinarne arcydzieło. Przygotuj bułgarską musakę razem z Maciejem Nowakiem. Masz ochotę na odrobinę włoskiej klasyki? Polecamy kremowe risotto, według przepisu Karola Okrasy. Gęste, aromatyczne, a przede wszystkim z dodatkiem wartościowego indyka. Koniecznie musisz spróbować!


Komentarze (0)

Avatar

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!