Dania główne - Dania z kaszą - przepisy i pomysły:

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 3 4 5 6 »
Kasze to bogactwo witamin i minerałów. Warto o tym wiedzieć, komponując tygodniowe menu dla siebie i całej rodziny. Kasze są jednak nie tylko pełne wartości odżywczych, ale również bardzo smaczne. Wszystko więc przemawia za tym, aby jak najczęściej dodawać je do dań głównych, jakimi są obiady. Sprawdźcie, jakie przepisy z kaszą w roli głównej czekają na Was w Kuchni Lidla.

Przepisy na dania z kaszy

Poszukujecie pomysłów na zdrowy i pyszny obiad? Oto i one. W Kuchni Lidla nie brakuje przepisów z każdego rodzaju kaszą. Tylko spójrzcie:

Dania z kaszy – wegetariańskie

Dania z kaszy to również idealna propozycja wegetariańskiego obiadu! Kuchnia Lidla wie, jak powinno się jadać kaszę bez dodatku mięsa, dlatego podsuwa kilka przepisów na naprawdę pyszne i pożywne potrawy. Ich wykonanie nie zajmie Wam więcej niż godzinę!

Dania z kaszy na odchudzanie – nasze propozycje!

O tym, że dania z kaszy są zdrowe, nie trzeba chyba już nikogo więcej przekonywać. Nie każdy jednak wie, że dania z kaszą mogą być jednocześnie dietetyczne. W Kuchni Lidla znajdziecie dowód na to, że zdrowe danie z kaszą nie musi być ani trudne, ani czasochłonne. Szczególnie korzystne działanie na układ pokarmowy mają dania z kaszy jaglanej, która mimo iż nie należy do najbardziej dietetycznych, to przyrządzona w odpowiedni sposób może okazać się naprawdę fit. Spróbujcie więc koniecznie sałatki owocowo-warzywnej z kaszą jaglaną, bakaliami i musztardowo-imbirowym winegretem.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!