MIĘSO MIELONE I PRODUKTY ITALIAMO

WYCZARUJ WŁOSKĄ UCZTĘ

Polska i Włochy

Świeże mięso mielone od polskich dostawców gwarantuje nam doskonały smak i najlepszą jakość. A produkty, takie jak oliwa, makarony, sery czy suszone pomidory pozwolą przygotować dania, które swoim smakiem zabiorą nas w każdy, nawet najbardziej oddalony region Włoch. Spakuj najpotrzebniejsze rzeczy i wybierz się z nami w podróż do ojczyzny jednej z najlepszych kuchni świata! 

Dobra jakość na wyciągnięcie ręki 

Doskonałe produkty w niskich cenach? Tak! Wybierz się do Lidla, po mięso mielone w promocyjnych cenach. Przygotujesz z niego nie tylko wykwintne danie na ważną kolację, ale także potrawę na grillową biesiadę. Spaghetti, lasagne, włoskie kotlety mielone? Użyj do nich prawdziwych włoskich produktów, które teraz kupisz w Lidlu dużo taniej. 

Zainspiruj się włoskimi aromatami

Nigdy nie próbowałeś przygotować lasagne bez makaronu? Nie ma lepszego momentu! Janusz Pacelt, wie jak powinno smakować dobre mięso. Przygotował lasagne z cukinią i bakłażanem, bo w tym daniu to mięso mielone jest najważniejsze, a cała reszta składników tylko podkreśla jego wyśmienity smak. Karol Okrasa za to stawia na klasykę z dozą włoskich aromatów. Przygotuj delikatne kotlety mielone, pełne kaszy jęczmiennej i włoskiego sera gorgonzola, danie dopełni szpinak z suszonymi pomidorami. 

JANUSZ PACELT W KUCHNI LIDLA

Wygląd i zapach mięsa to gwarancja jego jakości


Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!