zobacz film MARCIN PIETRZYK W KUCHNI LIDLA

Odcinek 31

MARCIN PIETRZYK W KUCHNI LIDLA

Skosztuj pysznych śródziemnomorskich produktów i przygotuj prawdziwie grecką ucztę w swojej kuchni!

MARCIN PIETRZYK W KUCHNI LIDLA
GRECKIE PRODUKTY W TWOIM DOMU

Kuchnia grecka na co dzień

Ser feta, halloumi, oliwa z oliwek czy chałwa – to tylko niektóre z śródziemnomorskich przysmaków, które znajdziecie podczas tygodnia greckiego w Lidlu. To szansa na lepsze poznanie kraju od strony kulinarnej – kraju, który słynie z potraw pełnych czosnku, oliwy z oliwek, liści winorośli, warzyw, baraniny i ryb.

Greckie sery i oliwa

W tym odcinku „Dorota, Karol i Goście” poznacie przewodnika Marcina Pietrzyka, który z miłości do Grecji postanowił… w niej zamieszkać. Dowiecie się, jakich greckich przysmaków warto skosztować i jakie produkty Grecy najczęściej grillują, a także jakie jedzą słodkości.

Sałatki w greckim stylu

W tygodniu greckim do przygotowania potraw warto wykorzystać prawdziwie greckie produkty. Marcin Pietrzyk przygotował sałatkę z rukoli i szpinaku z serem halloumi, wersja Karola Okrasy to sałatka ze smażonym serem halloumi, kurczakiem i sosem chałwowym. Spróbujcie koniecznie!


Komentarze (2)

Avatar
 • Gość Gość
  2967 dni temu
  Gdzie można kupić ser HALLOUMI? Wszędzie szukam i nie ma, naprawdę to trudno dostępny produkt w Polsce. Marcin Pietrzyk na PLUS, wydaje się bardzo sympatyczny :)

  odpowiedz

 • KuchniaLidla KuchniaLidla
  2967 dni temu
  W Lidlu w trakcie trwania Tygodnia Greckiego :) Zapraszamy! http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=1069

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!