zobacz film

Odcinek 51

MILO KURTIS W KUCHNI LIDLA

Dorota i Karol wraz ze swoim gościem Milo Kurtisem udowadniają, że aby poczuć grecki klimat i smak, wystarczy skorzystać z naszych przepisów! Przygotuj grecką ucztę!

MILO KURTIS W KUCHNI LIDLA
Odkryj smaki greckich specjałów!

Greckie smaki

Białe domki z niebieskimi dachami, na wzgórzach przechadzają się zwierzęta, pachnie oliwkami, grillowanymi warzywami i mięsem, a gdzieniegdzie słychać, jak wino leje się do kieliszków. Wiesz już, gdzie jesteśmy? Tak, to Grecja! Przepełniona miłością do jedzenia i dobrych produktów. Żeby poczuć smak greckich smakołyków, wystarczy wybrać się do Lidla. Podczas Tygodnia greckiego oferujemy Ci najlepsze greckie produkty – to po prostu Grecja na wyciągnięcie ręki!

Gość z Grecji

Zastanawiasz się, co najpierw ląduje na talerzu pochodzącego z Grecji Milo Kurtisa, kiedy wraca do Grecji? Są to greckie frytki! Jednak w niczym nie przypominają tych, które jemy w Polsce. Obejrzyj odcinek i dowiedz się więcej. Gość Karola i Doroty to przede wszystkim muzyk – jeden z założycieli zespołu Maanam, ale także fan dobrego jedzenia. Zobacz, co jeszcze znajduje się na stole podczas jego greckiej uczty i jaki jest jego pomysł na greckie danie!

Greckie przepisy

Grecy słyną z zamiłowania do chleba, oliwy i faszerowanych warzyw. Spróbuj naszych przepisów. A w Lidlu znajdziesz wszystkie potrzebne do przygotowania ich produkty. Przygotuj pitę z warzywami według przepisu Milo Kurtisa. Na pewno poczujesz grecki smak. Karol proponuje danie z papryki, która w Grecji jest również bardzo popularna. Spróbuj papryki pieczonej z serem feta, polanej orzeźwiającym dressingiem z mięty.


Komentarze (6)

Avatar
 • Gość Gość
  2852 dni temu
  Czy kolejne odcinki cyklu też będą w piątki? Bo teraz jest piątek 2 września, godzina 11 a nowego filmiku nie ma.

  odpowiedz

 • KuchniaLidla KuchniaLidla
  2852 dni temu
  Teraz wszystkie odcinki publikowane będą w poniedziałki o godzinie 11:00 :)
 • Gość Gość
  2855 dni temu
  Mam pytanie do Lidla - czy Dorota Wellman pozostanie w kampanii reklamowej? Widziałem, że od września oferta będzie od czwartku.

  odpowiedz

 • KuchniaLidla KuchniaLidla
  2855 dni temu
  Kampania pozostaje ta sama :)
 • Poselnasejm Poselnasejm
  2856 dni temu
  wyborne XD

  odpowiedz

 • ricardofalchini ricardofalchini
  2859 dni temu
  dziekuje, ze nie pokazujecie reklam ze sztucznym ibiszem, reklamy z nim byly nie do zniesienia

  odpowiedz

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!