zobacz film

Odcinek 55

WSZYSTKO O CZEKOLADZIE

Zobacz najnowszy odcinek i odkryj z nami wszystkie tajemnice czekolady.

WSZYSTKO O CZEKOLADZIE
Mistrz czekolady o smaku i jakości

Radość zamknięta w jednej kostce

Czekolada jedzona w niewielkich ilościach nie zaszkodzi Twojej figurze, a za to na pewno podniesie poziom endorfin w Twoim organizmie. Nie ma chyba lepszego, a na pewno smaczniejszego sposobu na poprawienie sobie humoru. Dobra czekolada na długo pozostawia w ustach słodki posmak. Znajdź swoją ulubioną czekoladę w Lidlu i pozwól sobie rozkoszować się jej smakiem.

Mistrz czekolady

Gościem odcinka jest prawdziwy mistrz czekolady, Marcin Paździor. Doskonale wie, jak dobra czekolada powinna wyglądać i jak powinno się ją przechowywać. Dowiesz się także, jaki dźwięk powinna wydawać czekolada podczas jej przełamywania – to także świadczy o jej jakości. A wszystkie te warunki spełnia oczywiście czekolada Fin Carré z Lidla.

Z czekoladą na słodko i wytrawnie

Doskonałe przepisy z wykorzystaniem czekolady to nie tylko te słodkie. Nasz gość, Marcin Paździor, przygotował bowiem ciasto marchewkowe z czekoladą, ale Karol proponuje kurczaka w boczku, oczywiście z dodatkiem czekolady. Natomiast nasz mistrz cukiernictwa Paweł zachwyca przepisem na tort orzechowo-czekoladowy. Koniecznie wypróbuj wszystkie przepisy!


Komentarze (1)

Avatar
  • Gość Gość
    2790 dni temu
    Krótsze te odcinki róbcie, najlepiej takie po 10 sekund .-.

    odpowiedz

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!