KAWA, CZEKOLADA I PRALINY

PYSZNE TRIO NA DZIEŃ KOBIET

CHWILA DLA KAWY

Espresso, cappuccino, americano, latte — rodzajów kawy jest mnóstwo, a każdy z nich wyróżnia się niesamowitym smakiem i aromatem. Aby jednak w pełni delektować się chwilą z filiżanką małej czarnej, warto dołączyć do niej pyszne słodkości. Co najlepiej komponuje się ze smakiem kawy? Oczywiście czekolada i praliny!

DUET NIE Z TEJ ZIEMI

Połączenie kawy i czekolady od dawna uznawane jest za duet doskonały i wyśmienitą propozycję nieziemskiego deseru. Jeżeli marzysz o chwili relaksu lub chciałbyś komuś sprawić miłą niespodziankę — skorzystaj z przepisów ekspertów i przygotuj pyszności w czekoladowym bądź kawowym wydaniu. Pyszna kawa? Słodka czekolada? Praliny? Wybór należy do Ciebie!

PYSZNOŚCI NA DZIEŃ KOBIET

A może panowie przygotują słodką niespodziankę na Dzień Kobiet swoim paniom? W tym tygodniu Paweł Małecki, Karol Okrasa i jego gość Marcin Moczydłowski podpowiadają, jak umilić i osłodzić ten dzień kobietom. Na dobry początek pyszną kawęmanhattan latte — serwuje Marcin Moczydłowski, a z przepisem na tort czekoladowo-kawowy przybywa Paweł Małecki. Marzycie także o obiedzie w słodkim wydaniu? Karol Okrasa zdradza przepis na pysznego indyka w sosie czekoladowym. Koniecznie wypróbujcie!

MARCIN MOCZYDŁOWSKI

PYSZNA KAWA PROSTO OD BARISTY

Marcin Moczydłowski w Kuchni Lidla


Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!