MIĘSO

UDA, PODUDZIA, SCHAB, MIELONE. PRAWDZIWA MIĘSNA UCZTA!

Kiedy podstawą jest mięso 

Mięso jest podstawą diety wielu z nas. Jednak bez względu na to, jakie mięso wybieramy – czy jest to wołowe, wieprzowe, drobiowe – najważniejsza jest jego jakość. Musimy być pewni, że mięso jest świeże, a także znać jego pochodzenie czy producenta. Zaufaj sprawdzonemu dostawcy i wybierz się do Lidla!

Doskonały produkt, wyjątkowy smak

Mięsne dania królują nie tylko w polskiej kuchni – mięso to podstawowy składnik kuchni całego świata. Bez niego nie mogą się obejść wystawne przyjęcia czy świąteczne kolacje. Jednak z mięsa przygotujemy także proste i szybkie dania. Wypróbuj nasze przepisy, a po świeże mięso w atrakcyjnych cenach wstąp do Lidla. 

Proste przepisy na mięsne dania

Poznaj pomysły na pyszne i proste dania! Dwukrotny mistrz Polski w kolarstwie, Łukasz Wiśniowski zachwyci Cię przepisem na pieczone udka z warzywami. Z kolei Karol ma przepisy na dwa szybkie dania ze schabem. Na początek prosta, a jednocześnie efektowna bagietka ze schabem i pesto. A jeśli szukasz ciekawego dodatku do makaronu, to drugi przepis jest właśnie dla Ciebie! Gęsty, śmietanowy sos ze szpinakiem, gorgonzolą i oczywiście schabem!

ŁUKASZ WIŚNIOWSKI W KUCHNI LIDLA

Dieta na medal


Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!