zobacz film JOANNA I DARIUSZ BRZEZIŃSCY W KUCHNI LIDLA

Odcinek 29

JOANNA I DARIUSZ BRZEZIŃSCY

Nie masz czasu na śniadanie? Dzięki poradom Joanny i Dariusza Brzezińskich dowiesz się, jak przygotować je szybko i smacznie.

JOANNA I DARIUSZ BRZEZIŃSCY
ZDROWE ŚNIADANIE NA DZIEŃ DOBRY

Najważniejszy posiłek dnia

Aby utrzymać prawidłową wagę oraz cieszyć się zdrowiem i energią na co dzień, ważne jest odpowiednie odżywianie. Nie wystarczy jednak dbać tylko o to, co znajduje się na naszym talerzu. Ważne jest także to, od czego zaczynamy dzień, czyli zdrowe i pożywne śniadanie. To właśnie o nim więcej opowiedzą trenerzy personalniJoanna i Dariusz Brzezińscy.

Szybko i smacznie

W tym tygodniu głównym tematem odcinka „Dorota, Karol i Goście” jest śniadanie. Dorota i Karol porozmawiają ze swoimi gośćmi o tym najważniejszym posiłku dnia. Dowiecie się, dlaczego jest ono tak istotnym posiłkiem, co możemy zjeść na śniadanie oraz jak je szybko przygotować. Brak czasu nie będzie już dla Was wymówką!

Dla każdego coś pysznego

Według naszych gości najważniejszą cechą śniadania jest to, aby było ono… smaczne. Dlatego w Kuchni Lidla znajdziecie różne propozycje tego posiłku. Joanna i Dariusz Brzezińscy zaproponują Wam przepis na sałatkę z kozim serem. Natomiast Karol Okrasa podpowie, jak przygotować racuchy ze szpinakiem i kozim serem. Od dzisiaj Wasze śniadanie zamieni się w pyszną ucztę!


Komentarze (0)

Avatar

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!