SERY FRANCUSKIE

SPECJAŁY JEDNEJ Z NAJLEPSZYCH KUCHNI

FRANCJA… ELEGANCJA!

Kuchnia francuska kojarzy się nie tylko z wyrazistymi smakami, ale również z wyszukanymi technikami kulinarnymi oraz wyjątkowym sposobem podawania potraw. To w zasadzie sztuka jedzenia, mająca swych wielbicieli nie tylko w kraju wieży Eiffla, ale również na całym świecie. Każdy, kto choć raz spróbował francuskich serów lub innych przysmaków, takich jak ślimaki, tarty czy croissanty, wie, że można się w nich zakochać… od pierwszego kęsa!

Z FRANCJI DO LIDLA

Teraz w Lidlu specjalnie dla Ciebie dostępnych jest ponad 30 rodzajów oryginalnych francuskich serów oraz innych produktów z tego kraju. Dzięki temu możesz wybrać się w wyjątkową podróż pełną smaku i odnaleźć swój ulubiony. A może zaprosisz najbliższych na wyśmienitą ucztę rodem z Paryża przygotujesz bogatą deskę serów oraz przyrządzisz inne potrawy według przepisów Karola Okrasy oraz naszego gościa – Macieja Żurawskiego?

SMACZNY WYBÓR

Kuchnia francuska daje wiele możliwości, dlatego Karol Okrasa oraz Maciej Żurawski stworzyli dwie zupełnie różne, lecz tak samo pyszne propozycje: roladki ze schabu ze szpinakiem i serem oraz tartę z szynką i serami. Bon appétit!

MACIEJ ŻURAWSKI W KUCHNI LIDLA

KUCHNIA FRANCUSKA ZNANEGO PIŁKARZA


Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!