zobacz film

Odcinek 50

ANNA NOWAK-IBISZ W KUCHNI LIDLA

Kuchnia to serce domu, a o serce należy dbać. W najnowszym odcinku zobaczysz, jak doskonale zaplanować zakupy i gotowanie!

ANNA NOWAK-IBISZ W KUCHNI LIDLA
Sprytne porady dla zapracowanych

Plan na oszczędzanie

Najważniejszy jest plan! Tak jak planujesz dzień w pracy bądź urlop, tak samo możesz zaplanować zakupy i gotowanie. To nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale przede wszystkim żywości. Planuj posiłki! Jeśli ugotujesz więcej, mroź produkty. Na zakupy zawsze wybieraj się z listą i pełnym brzuchem, żeby nie kusiły Cię słodkie przekąski.

Spryt i logika

Jak gotuje zapracowana kobieta? Sprytnie! W najnowszym odcinku Dorota i Karol poznają sposoby na idealnie zorganizowaną kuchnię. Anna Nowak-Ibisz to aktorka, ale przede wszystkim kobieta z doskonałym planem. Na oszczędzanie, kupowanie i gotowanie! Zobacz, co zrobić, żeby zioła dłużej zachowały świeżość i jak gospodarować miejscem w małej zamrażalce.

Czyszczenie lodówki

Wystarczy pomysł, żeby dobrze wykorzystać produkty, które już masz w lodówce. Spróbuj z całą rodziną poeksperymentować ze smakiem – gwarantujemy świetną zabawę i oszczędności. Anna Nowak-Ibisz zdradza sposób na wykorzystanie makaronu, którego ugotowałeś za dużo – zrób makaronową pizzę. Jajka mamy w domu w zasadzie zawsze. Zobacz, jak przygotować z nich trzy zupełnie inne omlety według Karola Okrasy – każdy znajdzie smak dla siebie!


Komentarze (0)

Avatar

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!