zobacz film

Odcinek 65

ŚWIĘTA PO RAZ PIERWSZY

Zobacz, jak młode małżeństwo, Roma i Leszek, przygotowuje się do świąt po raz pierwszy. Co pojawi się na ich wigilijnym i świątecznym stole?

ŚWIĘTA PO RAZ PIERWSZY
Menu na pierwsze takie święta

Święta z każdym rokiem inne

Z każdym rokiem święta przeżywamy, spędzamy i przygotowujemy w zupełnie inny sposób. Jednak kiedy zechcesz usmażyć pysznego karpia, przygotować aromatyczne pierogi i pachnącą w całym domu zupę, możesz potrzebować odrobiny wsparcia. Gdzie szukać wtedy inspiracji? Oczywiście w Kuchni Lidla! Właśnie tu niezliczona liczba ekspertów pomoże Ci przygotować świąteczne posiłki i desery w sposób wyjątkowy i przede wszystkim pyszny.

Świeżo upieczeni rodzice o świątecznych przepisach

Poznaj gości Doroty i Karola. To Roma i Leszek – młode małżeństwo, które w tym roku przygotowuje święta po raz pierwszy. Świeżo upieczeni rodzice opowiedzą Ci o swoich pomysłach na świąteczne potrawy. Czy ich dom też będzie pachniał mandarynkami, grzybami i czerwonym barszczem? Dodatkowo podzielą się z Tobą swoim przepisem na świąteczny obiad, wyjątkowy, przygotowywany po raz pierwszy!

Przepisy na każdą okazję

Potrawy, które znajdą się na stole Romy i Leszka podczas tegorocznych świąt, już znasz. Czas przybliżyć Ci przepis na kaczkę, którą w tym roku przygotują na świąteczny obiad. Kaczka ta smakuje wyśmienicie dzięki dodaniu pomarańczy i żurawin. Wypróbuj także przepis Karola na dużo prostsze wydanie rillettes z kaczki. Kinga Paruzel nie przestaje zachwycać przepisami na desery, tym razem przygotowała wegański sernik na korzennym spodzie.  


Komentarze (0)

Avatar

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!