zobacz film

Odcinek 64

ŚWIĘTA U KRÓLIKOWSKICH

Zobacz najnowszy odcinek, aby dowiedzieć się, jak świętują osoby, których twarze na co dzień widujesz w ulubionych serialach. Co na pewno pojawi się na ich stole?

ŚWIĘTA U KRÓLIKOWSKICH
Czy znani i lubiani świętują inaczej?

Tradycyjne przepisy

Przepisy na tradycyjne świąteczne potrawy to często rodzinne tajemnice. Babcie i mamy wrzucają do garnków magiczne składniki, których nie sposób zapamiętać, a niekiedy nawet zauważyć. Jeśli Ty także nieraz usłyszałeś, że wszystkiego dodają na oko – koniecznie zajrzyj do Kuchni Lidla. Znajdziesz tu nie tylko przepisy na wyjątkowe i pysznie smakujące świąteczne smakołyki, spotkasz tu także wiele osób, które opowiedzą Ci o swoim sposobie na spędzanie świątecznego czasu, a także ich przepisy.

Znani i lubiani o swoim świętowaniu

Dorota i Karol goszczą rodzinę Królikowskich. Te twarze kojarzysz na pewno z ulubionych seriali i pierwszych stron gazet. Jak naliczył senior rodu, zasiada ich przy świątecznym stole aż 21. Zobacz, czy ich potrawy aż tak bardzo różnią się od tego, co pojawia się na Twoim stole. Czy może podczas wigilijnego wieczoru zjadacie dokładnie to samo? Coś, co zawsze urzeka i sprawia, że atmosfery świątecznej już nie sposób nie zauważyć również u rodziny Królikowskich – to oczywiście zapach mandarynek.

Magiczne dania na świąteczny stół

Przedświąteczna gorączka zaczyna się na długo przed Wigilią. Jednak widząc radość najbliższych i czując zapach świeżo zagrzanego czerwonego barszczu, zapominamy o zmęczeniu, by wspólnie świętować ten wyjątkowy czas. Skorzystaj z przepisu rodziny Królikowskich na glazurowaną szynkę z nutą porzeczkową, na pewno zachwycisz nią swoich najbliższych podczas obiadu bożonarodzeniowego.


Komentarze (0)

Avatar

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!