Napoje - Koktajl - przepisy i pomysły:

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 3 »
Odżywczy, a zarazem smaczny napój owocowy lub warzywny z dodatkiem mleka, kefiru, maślanki albo roślinnych odpowiedników tych produktów. Jego smak docenia się zwłaszcza podczas sezonu na świeże owoce i warzywa. I choć faktycznie aromat zerwanych prosto z krzaka truskawek czy też malin z pewnością dodaje koktajlom walorów smakowych, to przecież zawsze można wykorzystać do ich przygotowania dostępne przez cały rok owoce egzotyczne. Dzięki Kuchni Lidla dowiecie się, jak komponować najsmaczniejsze i najbogatsze w witaminy koktajle. Sprawdźcie koniecznie!

7 przepisów na tradycyjne koktajle owocowe

Na koktajl z truskawek czeka się aż 10 długich miesięcy, aby w końcu, gdy nadejdzie ten moment, delektować się jego smakiem przez krótki czas. Oczywiście, koktajle owocowe to jednak nie tylko truskawki, o czym przekonuje Kuchnia Lidla w swoich przepisach.

Koktajle są niezwykle odżywcze. Możemy je pić na śniadanie, albo zabierać do pracy czy szkoły jako odpowiednik drugiego śniadania. Owocowe koktajle z powodzeniem mogą być też składnikiem popołudniowego deseru! Jeśli więc macie ochotę na koktajl, ale nie wiecie, jak go zrobić, to skorzystajcie z naszych przepisów. Poniżej prezentujemy 7 najpyszniejszych koktajli!

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!