SCHAB I MŁODA KAPUSTA

POLSKIE DANIA W TWOJEJ KUCHNI

POLSKIE SMAKI

Kuchnia polska na przestrzeni dziejów podlegała zmianom regionalnym i innym wpływom, zwłaszcza wschodnim. To wszystko ukształtowało nasze dzisiejsze zwyczaje kulinarne, które wyróżniają się niezwykłymi smakami i aromatami. Szukając pomysłów na pyszny rodzinny obiad, warto więc zaczerpnąć z prawdziwej polskiej kuchni, która od wieków króluje na naszych stołach. Soczyste owoce i warzywa – jabłka, śliwki czy młoda kapusta, a także pyszne mięsa, takie jak np. schab – to składniki, z których wyczarujecie naprawdę pyszne dania!

POLSKA KUCHNIA W LIDLU

Teraz w Lidlu znajdziecie bogatą ofertę polskich produktów, a wśród nich m.in.: schab w plastrach, pasztet z indyka, śliwki, soki tłoczone i perliczkę. Wybierzcie swoje ulubione i razem z naszymi mistrzami przyrządźcie smakowite potrawy, które zasmakują wszystkim domownikom i Waszym gościom.

ZRAZ CZY ZUPA?

Co dobrego przygotowali dla Was znawcy polskiej kuchni? Grzegorz Russak przyrządził zraz wieprzowy na dziko z młodą kapustą i ziemniakami purée, a Karol Okrasa ugotował zupę gulaszową z młodą kapustą i pomidorami.

GRZEGORZ RUSSAK W KUCHNI LIDLA

KUCHNIA POLSKA NA KAŻDY DZIEŃ

Grzegorz Russak w Kuchni Lidla


Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!