SER KOZI, MLEKO I MUSLI

IDEALNE PRODUKTY NA PYSZNE ŚNIADANIE

Wartościowe śniadanie

Ponieważ — zdaniem dietetyków — śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, warto sprawić, aby było ono nie tylko smaczne, ale także wartościowe. To dzięki niemu przez cały dzień nasza energia utrzymuje się na wysokim poziomie, a my mamy siłę do działania. Jakie produkty powinny więc znaleźć się rano na naszym stole? Oczywiście mleko bez laktozy, musli i kozi ser!

Zdrowy początek dnia

Musli to mieszanka płatków zbożowych, owoców, bakalii i orzechów – w zależności od tego, co kto lubi. Płatki śniadaniowe doskonale komponują się z jogurtem lub mlekiem, tworząc pyszne i pożywne śniadanie. Ponieważ nie wszyscy mogą pić zwykłe mleko — ze względu na nietolerancję laktozy — stworzono jego wersję bez tego cukru. Takie mleko bez laktozy można wykorzystać właśnie do przygotowania płatków śniadaniowych. Produktem, który także warto umieścić w swoim menu śniadaniowym, jest kozi ser. To propozycja, która doskonale sprawdzi się jako składnik Twoich porannych kanapek.

Propozycje dla zabieganych

Tym razem na stronie Kuchni Lidla przepisy dla tych, dla których rano liczy się każda minuta. Pomysły na szybkie i proste śniadanie przedstawią Wam nasi eksperci. Joanna i Dariusz Brzezińscy przygotowali sałatkę z kozim serem, natomiast Karol Okrasa zaserwował racuchy ze szpinakiem i kozim serem. To co tym razem zjecie na śniadanie?


Zobacz podobne
przepisy

Komentarze (0)

Avatar

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!