Blogerzy gotują z Pascalem i Okrasą!

Tworząc Kuchnię Lidla, chcieliśmy, żeby przepisy Pascala i Okrasy inspirowały wszystkich – i tych początkujących, i tych, którzy w kuchni już radzą sobie nieźle – do codziennego, ciekawego, twórczego gotowania. Wasze opinie zamieszczone na stronie pod przepisami świadczą o tym, że się udało – że gotujecie z Pascalem i Okrasą, poznajecie nowe smaki, ciekawe techniki kulinarne, odkrywacie nieznane składniki i połączenia. Nasi mistrzowie Kuchni Lidla zaglądają tu systematycznie, żeby poczytać Wasze komentarze. Serfują też po Internecie, gdzie wielu blogerów, zainspirowanych daniami naszych kucharzy, tworzy prawdziwe wspaniałości. W polskiej blogosferze jest całe mnóstwo blogów, które systematycznie publikują pyszne, bardzo apetyczne fotorelacje z daniami Kuchni Lidla w roli głównej. 
„Kiedy widzę swoją potrawę, danie wg mojego przepisu, w które ktoś włożył tyle pracy – żeby je przyrządzić, pięknie podać, a do tego jeszcze tak niesamowicie sfotografować – pękam z dumy!” – powiedział nam ostatnio Pascal. Podzielamy w pełni to uczucie – nam też serce rośnie, gdy zaglądając na blogi, możemy delektować się tak fajnie przygotowanymi i pokazanymi daniami. 
„Często gotując coś dla Was w Kuchni Lidla, myślę, czy pokochacie to danie, czy poczujecie w nim taki potencjał jak ja” – mówi Karol. „A potem zaglądam na blogi kulinarne i nie mogę się napatrzeć. I nacieszyć, że to, co sobie wymyśliłem i ugotowałem, zasłużyło sobie na bycie na Waszym stole i na cały ten wysiłek – aranżowanie, fotografowanie, publikowanie. Jesteście super!”. 
Jesteście – potwierdzamy! A wszystkich, którzy wciąż szukają inspiracji, by zacząć gotować z Pascalem i Okrasą – po prostu z Kuchnią Lidla, zapraszamy do zaglądania na blogi kulinarne. A może ktoś z Was też prowadzi blog, gotuje i fotografuje z Kuchnią Lidla i chciałby się pochwalić? Serdecznie zapraszamy!
Oto niektóre z blogów, na których znaleźliśmy wpisy inspirowane Kuchnią Lidla.
 

 

Trwa ładowanie komentarzy

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!

Obserwuj nas

  • YouTube
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram