Monsieur cuisine - przepisy i pomysły:

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 3 4 5 6 7 »
Gotowanie to czynność, która często wymaga czasu i przestrzeni, a czasem trudno je znaleźć. Dlatego przygotowaliśmy zakładkę z przepisami, które można przygotować przy użyciu robota kuchennego Monsieur Cuisine. Znajdziecie tu prawdziwą skarbnicę pomysłów na proste i szybkie w przygotowaniu potrawy. Możecie zapomnieć o brudnych garnkach, ręcznym wyrabianiu ciasta czy siekaniu składników. Wypróbujcie przepisy z użyciem robota kuchennego Monsieur Cuisine Smart i Monsieur Cuisine Connect.

Jakie dania główne można przygotować w robocie kuchennym Monsieur Cuisine?

Jeśli zastanawiacie się, jakie potrawy potrafi przyrządzić z Waszą pomocą robot kuchenny Monsieur Cuisine, koniecznie odwiedźcie Kuchnię Lidla! Przygotowaliśmy naprawdę wiele przepisów na różnorodne dania główne. W dodatku każde z nich wymaga naprawdę krótkiego czasu przygotowania – to trochę tak, jakby Monsieur Cuisine wykonywał większość pracy sam.

Jakie dania główne można przygotować w robocie kuchennym Monsieur Cuisine? Tak naprawdę nie ma ograniczeń. Możecie przygotowywać makarony, pierogi i klopsiki. Zatem które przepisy z Kuchni Lidla polecamy? Sprawdźcie:

Jakie słodkości pomoże przygotować robot kuchenny Monsieur Cuisine?

Wyrabianie ciasta i ubijanie jajek czy bitej śmietany to czynności, które potrafią pochłonąć uwagę i czas podczas pieczenia. Jednak dzięki wykorzystaniu Monsieur Cuisine wystarczy, że wybierzecie odpowiedni program, i będziecie mogli zapomnieć, że kiedykolwiek wykonywaliście te prace. Co słodkiego warto zatem przygotować używając tego robota? Sprawdźcie przepisy Kuchni Lidla:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!