Kuchnia francuska - Zapiekanki - przepisy i pomysły:

Kuchnia francuska

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 »
Rzadko spotyka się tak uniwersalne danie, jakim jest zapiekanka. Nie dość, że może zostać podana o różnych porach dnia, to na dodatek lista składników użytych do jej przygotowania nie zna granic. Z powodzeniem możemy więc popuścić wodze fantazji kulinarnej i przystąpić do przygotowania swojej własnej i niepowtarzalnej zapiekanki!

Zapiekanka – jak zrobić?

Na zapiekankę jest wiele przepisów. Z tego też względu trudno stwierdzić, jak powinna wyglądać tradycyjna zapiekanka i przepis na nią. Nie istnieje pojęcie idealnej zapiekanki na obiad, a tym bardziej doskonałego przepisu, według którego moglibyśmy ją przyrządzić. Najlepsza zapiekanka to taka, na którą mamy sprawdzony przepis, a takich znajdziemy co niemiara w Kuchni Lidla! Nie wahajcie się więc przyrządzić zapiekanki i wypróbować przepisu na nią – możecie pochwalić się nimi przed całą rodziną i gośćmi. Zapiekanki i przepisy czekają na Was w Kuchni Lidla!

Jaka zapiekanka na obiad?

Zapiekanka na obiad to nie tylko smaczna, ale i różnorodna propozycja, którą można dowolnie modyfikować każdego dnia. Przygotowując zapiekanki na obiad, możecie być pewni, że nikt nie posądzi Was o monotonię w kuchni. Jeśli więc zamierzacie podać pyszną zapiekankę na obiad, to koniecznie zajrzyjcie do przepisów Kuchni Lidla!

Zapiekanka na obiad – przepisy:

W Kuchni Lidla pomyślano też o zabieganych kucharzach. Warto rzucić okiem na listę zawierającą spis zapiekanek na obiad, które są niezwykle szybkie w przygotowaniu:

Zapiekanka na kolację

Niezapowiedziana wizyta znajomych wieczorową porą? Tak się składa, że mamy na to radę. Szybka zapiekanka na kolację to właśnie to, czego w takich momentach potrzebujecie najbardziej. Uratuje Was z opresji i wprawi w zachwyt każdego gościa! Pamiętajcie, że w Kuchni Lidla możecie wyszukać przepisy z uwzględnieniem czasu przygotowania potrawy.

A jeśli nie chcecie zbytnio obciążać żołądka przed nocą albo jesteście akurat na diecie, to weźcie pod uwagę propozycje lekkiej i dietetycznej zapiekanki na kolację, które znajdziecie poniżej:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!