CZEKOLADA

CHWILA SŁODKIEJ PRZYJEMNOŚCI

Dla każdego coś pysznego!

Biała, mleczna, deserowa i gorzka – każdy rodzaj czekolady ma w sobie coś wyjątkowego. Rozpływa się w ustach, a jej smak jest nie do podrobienia. Nic zatem dziwnego, że czekolada ma swoich fanów na całym świecie. Są wśród nich najmłodsi i trochę starsi – wszyscy! Czekolada nie pyta o wiek!

Podaruj komuś dobry nastrój

Kostka czekolady to nie tylko porcja energii i chwila przyjemności. Pewnie każdy miał już okazję przekonać się, że słodycze z dodatkiem kakao od razu poprawiają nastrój. Pralinki na prezent to już klasyka, a co powiesz na własnoręcznie przygotowany deser lub danie główne z dodatkiem kilku(dziesięciu) kostek czekolady? Uśmiech na twarzy obdarowanego gwarantowany!

Zrób to sam!

Karol Okrasa i Rafał Rutkowski potrafią osłodzić życie. Kucharz łączy słodkie ze słonym i przygotowuje pieprzowe polędwiczki z sosem czekoladowym i pieczonym korzeniem pietruszki. Aktor przyrządza szybkie szwedzkie ciasto na bazie mlecznej czekolady. Jeśli masz ochotę wypróbować te przepisy, koniecznie wpadnij do Lidla po tabliczki czekolady w supercenie!

RAFAŁ RUTKOWSKI W KUCHNI LIDLA

PRZEPISY NA CZEKOLADĘ W ROLI GŁÓWNEJ

Rafał Rutkowski w Kuchni Lidla


Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!