DRÓB I MAKARONY

WŁOSKI OBIAD W MGNIENIU OKA

Mięso drobiowe idealne na szybki obiad

Drób to idealne rozwiązanie, kiedy nie masz czasu na długie gotowanie, a jednocześnie nie chcesz jedzenia bez smaku. Pieczone udka z poprzedniego obiadu lub pierś kurczaka, do tego dobrej jakości makaron, świeże warzywa i odrobina ziół. Okazuje się, że nic więcej nie trzeba, aby skomponować sycące i smaczne danie w 30 minut.

Włoskie makarony zawsze w Twojej kuchni!

Są takie produkty, które trzeba mieć w swojej kuchni. Jednym z nich jest włoski makaron z pszenicy durum. Doskonale łączy się on z oliwą, śmietanką, świeżymi ziołami, mięsem, rybami i owocami morza. Wybierz swoje ulubione dodatki i połącz je z oryginalną włoską pastą ugotowaną al dente. Ten zestaw sprawdza się zawsze!

Makaron w duecie z kurczakiem

W tym tygodniu zarówno Karol, jak i Dorota przygotowują szybki obiad z kurczaka i makaronu. Okrasa proponuje duże makaronowe rurki z ragoût z pieczonych udek kurczaka w kremowym sosie śmietanowo-szpinakowy. Wellman gotuje farfalle z ziołowym kurczakiem w mascarpone i kaparami. Mięso drobiowe, a także makarony i inne włoskie przysmaki kupisz teraz w Lidlu w supercenie!

 

WŁOSKA UCZTA

POLACY OCENIAJĄ WŁOSKĄ KUCHNIĘ

włoska uczta w Kuchni Lidla


Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!