Dania główne - Ryba zapiekana - przepisy i pomysły:

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 »
Ryba i zapiekanka to duet idealny. Dlaczego? Bo to danie smaczne, dietetyczne, a do tego pomysłowe i co najważniejsze – szybkie w przygotowaniu. Dla wszystkich więc, którzy zamierzają podać rybę na obiad czy kolację, Kuchnia Lidla ma kilka gotowych pomysłów. Wypróbujcie je już teraz!

 

Ryba zapiekana z warzywami – wypróbuj te przepisy!

Ryba zapiekana, szczególnie z warzywami, stanowi pożywne i zdrowe danie, które nigdy się nie znudzi. Do przygotowania takiej potrawy można przecież użyć niejednego gatunku ryby oraz całej gamy warzyw, od tych najpopularniejszych, jak ziemniaki czy brokuł, po mniej znane, jak por czy karczochy. Jeśli zatem brakuje Wam pomysłów na rybę zapiekaną z warzywami w piekarniku, to nie czekajcie dłużej i sięgnijcie po przepisy Kuchni Lidla. Oto propozycje:

Kuchnia Lidla to rzetelna i pełna nietuzinkowych przepisów baza kulinarna dla każdego kucharza. Dostarczy wskazówek i porad zarówno tym, którzy są zwolennikami prostych i tradycyjnych dań, takich jak ryba zapiekana w sosie koperkowym, jak również nieco bardziej oryginalnych potraw, np. ryby zapiekanej z porem.

Ryba zapiekana w sosie – nasze propozycje

Ryba smakuje wybornie również, gdy upieczecie ją w aromatycznym sosie, którego podstawą będą zioła lub warzywa. Wśród najbardziej znanych propozycji tego dania jest m.in. ryba zapiekana w sosie koperkowym. Popularnością cieszy się także ryba zapiekana w sosie pomidorowym oraz śmietanowym. Kuchnia Lidla pełna jest oryginalnych interpretacji tych tradycyjnych potraw. Tylko spójrzcie!

Wypróbujcie koniecznie także inne przepisy Kuchni Lidla na rybę zapiekaną w sosie ­– oto propozycje:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!