Zapiekanki mięsne - przepisy i pomysły:

Łatwe przepisy

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 3 4 »
Kompozycji, zwanej zapiekanką mięsną, składającej się z zapiekanego mięsa i dodatków, np. w postaci warzyw, ryżu czy kasz, nie brakuje niczego. Zapiekanki mięsne są syte i stanowią wprost idealną propozycję dania na obiad czy kolację. Jeśli więc poszukujecie pomysłu na szybki obiad lub potrawę dla niezapowiedzianych gości, to zapiekanka z mięsa sprawdzi się na pewno!

Zapiekanki mięsne – przepisy na sukces!

Pyszną zapiekankę mięsną zagwarantuje Wam sprawdzony przepis, a taki znajdziecie w Kuchni Lidla. I choć wiadomo, że kluczem do sukcesu są po części także umiejętności kucharza, to dzięki wskazówkom Lidla przygotowanie dobrej zapiekanki mięsnej to tylko kwestia czasu. Sprawdźcie, na co Was stać, i zainspirujcie się przepisami Kuchni Lidla!

Zapiekanki mięsne – przepisy:

Zapiekanki z mięsa mielonego

Jak widać, w przepisie na zapiekankę z mięsem może wystąpić wiele składników, dzięki którym Wasze dania za każdym razem smakować będą nieco inaczej. I choć sposobów na urozmaicenie mięsnej zapiekanki jest mnóstwo, to wśród przepisów na takie dania dominują mimo wszystko zapiekanki z mięsem mielonym. Kuchnia Lidla wychodzi więc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i proponuje całą listę, na której znajdziecie swój idealny przepis na zapiekankę z mięsa mielonego:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!