Kuchnia polska - Desery z owocami - przepisy i pomysły:

Kuchnia polska

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 »
Owoce stanowią idealne uzupełnienie deseru. Odnajdą się w każdym towarzystwie! Bez względu na rodzaj deseru to właśnie one dyktują warunki. W końcu smak truskawki, banana czy jabłka wybija się na pierwszy plan w połączeniu ze śmietaną czy ciastem biszkoptowym. Przekonajcie się, jak różnorodne i kolorowe mogą być desery z dodatkiem owoców.

Deser z owocami na szybko – sprawdzone i pyszne przepisy

Desery z owocami oprócz tego, że wybornie smakują, mają jeszcze jedną ważną zaletę – można je przygotować na szybko, właśnie wtedy, gdy nie mamy zbyt wiele czasu. Wystarczy kilka składników i zaledwie kilkanaście minut, aby gotowe desery owocowe znalazły się w pucharkach, szklankach, słoiczkach czy jeszcze innych naczyniach. Równie szybko jak się pojawiają, powinny też znikać, bowiem szybkie desery z owocami najlepiej zjadać od razu po ich przygotowaniu. Nic dziwnego, w końcu owoce najlepiej smakują na świeżo, a desery, jeśli na dodatek są lodowe, to bywają nie tylko z owocami, ale również i z bitą śmietaną. Jej obecność sprawia, że nie można pozwolić sobie na zbyt długą konsumpcję.

Jeśli więc poszukujecie pomysłów na pyszne desery z owocami i np. bitą śmietaną, to koniecznie udajcie się do Kuchni Lidla. Tam czekają na was przepisy na desery owocowe, które przyrządza się na szybko i bez zbędnych ceregieli. Kuchnia Lidla udowodni wam, że deser z owocami nie musi być czasochłonny i może być smaczną przekąską na szybko! Wypróbujcie przepisy Lidla, wśród których znajdziecie też propozycje deserów owocowych dla waszych dzieci.

Desery owocowe – przepisy:

Desery owocowe fit – zdrowe przepisy na udane desery z owocami

Myślicie, że desery owocowe są zbyt kaloryczne, aby delektować się nimi na co dzień? Jesteście w błędzie i to dużym. Deser owocowy może być naprawdę fit, wystarczy tylko dobry przepis, a ten ma dla was Kuchnia Lidla. To właśnie tam znajdziecie wskazówki, jak przygotować lekkie desery z owocami, w tym m.in. desery z owocami i jogurtem. Pamiętajcie, desery owocowefit nawet z dodatkiem suszonych owoców. A jeśli chcecie poznać kilka sprawdzonych przepisów na udane desery owocowe, które bez wątpienia są dietetyczne, to sięgnijcie po choćby jeden z poniższych:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!