CYTRUSY

AMERYKAŃSKIE INSPIRACJE NA DOBRY POCZĄTEK DNIA

Amerykanie połączyli elementy wielu kuchni świata, tworząc swój własny, unikalny styl jedzenia. Obok najbardziej znanych produktów i dań kuchni amerykańskiej, takich jak masło orzechowe, syrop klonowy, brownie i burgery, możemy wymienić także sok pomarańczowy. Nic dziwnego, że znajduje się praktycznie w każdej lodówce za oceanem. Cytrusy kuszą intensywnymi kolorami, pobudzają orzeźwiającym smakiem i aromatem, a do tego są cennym źródłem witamin!

Laura James odczarowała amerykańską kuchnię i udowodniła, że w USA można jeść lekko i zdrowo. Idealne śniadanie według top modelki to świeżo wyciskany sok z cytrusów aromatyzowany świeżą miętą. Do tego pełna witamin, pobudzająca metabolizm sałatka owocowa z dodatkiem borówek, orzechów, miodu i imbiru. John James podzielił się przepisem na coś bardziej sycącego. Przygotował klasyczne, puszyste pancakes z borówkami amerykańskimi, syropem klonowym i świeżym masłem.

Jeśli masz ochotę na szklankę świeżo wyciskanego soku i sałatkę owocową według przepisu Laury albo tradycyjne naleśniki autorstwa Johna, koniecznie zajrzyj do Lidla. W tym tygodniu różnorodne cytrusy oraz oryginalne, amerykańskie produkty kupisz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zastrzyk energii gwarantowany!

John i Laura James

Amerykańskie jedzenie w gwiazdorskim stylu!

John i Laura James w amerykańskiej Kuchni Lidla


Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!