Dla dzieci - przepisy i pomysły:

indyk

Typ dania

Zastosuj

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
Gotowanie dla najmłodszych to nie lada sztuka! W końcu na talerzu musi być nie tylko smacznie, ale i kolorowo. Jesteście gotowi na takie wyzwanie? Jeśli wasza odpowiedź brzmi twierdząco, skorzystajcie z przepisów Kuchni Lidla dla dzieci na pyszne i pożywne śniadania, obiady i kolacje. Przekonajcie się, jak przyrządzanie codziennych posiłków dla waszych pociech może być dziecinnie proste!

Sprawdź nasze pomysły na obiad dla dzieci!

Wszystkim, którzy nie mają pomysłu na jutrzejszy obiad dla dzieci, mogą spodobać się propozycje Kuchni Lidla. Wśród nich znajdziecie przepisy na obiad już dla najmłodszych dzieci powyżej roku, ale z powodzeniem odszukacie i te na obiady dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Oto jak nawet najprostszy przepis na obiad dla dzieci może znacząco ułatwić wam życie. Sprawdźcie, co warto przygotować na obiad dla najbardziej wymagających małych degustatorów, czyli dzieci:

Wśród propozycji na obiad dla dzieci koniecznie musi się znaleźć choćby jeden przepis na potrawę z makaronem, który najmłodsi wprost uwielbiają! Oto co proponuje Kuchnia Lidla:

​​​​​​​Przepisy na zupy dla dzieci

Pełnowartościowe i rozgrzewające zupy to ważny posiłek, który sprawdzi się w przypadku układania tygodniowego menu dla dzieci. Można potraktować je jako pierwsze danie, albo też samodzielną potrawę, jeśli jej składniki są naprawdę sycące. Sprawdźcie, jakie przepisy na zupy dla dzieci poleca Kuchnia Lidla:

​​​​​​​Kolacja dla dzieci – szybkie i smaczne przepisy

Kuchnia Lidla dzieli się też pomysłami na szybką i pyszną kolację dla dzieci. Większość przepisów to jednak zdecydowanie propozycje kolacji dla dzieci starszych, tj. w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeśli chcecie urozmaicić ich kolacyjne menu, koniecznie skorzystajcie z wybranych propozycji Kuchni Lidla:

Śniadanie dla dzieci – nasze pomysły

Czy zdarza się, że dzień rozpoczynacie od nurtującego was pytania: co tym razem zrobić na śniadanie dla dzieci? Nie musi tak być! Oto kilka wybranych propozycji na śniadanie dla dzieci, które przygotujecie z Kuchnią Lidla:

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!