zobacz film BEATA SADOWSKA W KUCHNI LIDLA

Odcinek 17

BEATA SADOWSKA W KUCHNI LIDLA

Przekonaj się, jak być fit na co dzień! Sprawdź, co o kuchni dla aktywnych mówi Beata Sadowska, i ciesz się smakiem lekkich dań.

BEATA SADOWSKA W KUCHNI LIDLA
PRZEPISY NA DANIA DLA AKTYWNYCH

Lekkie wejście w nowy rok

Choć większość z nas robi postanowienia noworoczne, to tylko nielicznym udaje się w nich wytrwać. Jak się zmotywować by w końcu osiągnąć upragniony cel? Zdradza to Beata Sadowska – dziennikarka, biegaczka i miłośniczka aktywnego stylu życia. Gwiazda opowiada o swojej diecie i dzieli się autorskim pomysłem na sałatkę.

Soczyste cytrusy w kuchni Karola i Beaty

Czy da się stworzyć dania, które są jednocześnie lekkie, sycące i bardzo smaczne? W Kuchni Lidla udowadniamy, że tak! Beata Sadowska przyrządza pyszną sałatkę z soczewicy i cytrusów, a Karol Okrasa serwuje aromatyczną, marokańską zupę harira z dodatkiem pożywnego kurczaka. Dzięki tym przepisom każdy pokocha lekkie gotowanie!

Zobacz odcinek

Czy dieta dla aktywnych musi być skomplikowana? Co kryje w sobie napój biegacza? Skąd czerpać naturalną energię? Wszystkiego dowiesz się z najnowszego odcinka „Dorota, Karol i Goście”! Obejrzyj go już teraz i sprawdź, co jeszcze o byciu fit mówi Beata Sadowska.


Komentarze (9)

Avatar
 • Gosia Gosia
  3020 dni temu
  Smakowita zupka, podoba mi się nowa forma przekazu filmu bardzo przyjemna i zabawna ale ta latająca kamera... sprawia że kręci mi się w głowie i muszę pauzować. Pozdrawiam!

  odpowiedz

 • KuchniaLidla KuchniaLidla
  3020 dni temu
  Dziękujemy za miłe słowa i liczymy, że z filmiku na filmik będziemy coraz lepsi! :)
 • Bartek Bartek
  3028 dni temu
  A co to za utwór w tle w filmikach extra?

  odpowiedz

 • KuchniaLidla KuchniaLidla
  3027 dni temu
  Bartku, muzyka jest naszą własną kompozycją :)
 • Gość Gość
  3031 dni temu
  Fajna ta nowa forma pokazania video przepisu, ale zgadzam się z przedmówcą, że podkład muzyczny trochę za głośny. Pomyślcie o tym przy następnych. Pozdrawiam

  odpowiedz

 • KuchniaLidla KuchniaLidla
  3030 dni temu
  Dziękujemy za konstruktywną uwagę :) Pozdrawiamy!
 • Gość Gość
  3031 dni temu
  Lepsze jest wrogiem dobrego.... Dopóki istotą filmu był konkretny przepis, brawa i szacunek dla twórców. Nie wiem komu i po co ten "akompaniament muzyczny" w tle, niweczący istotę przekazu? Poddajcie to krytyce, bo w moim przekonaniu, bez szumu w tle, wszystko jest doskonałe:)

  odpowiedz

 • KuchniaLidla KuchniaLidla
  3030 dni temu
  Dziękujemy za spostrzeżenia :)
 • Alchemik Alchemik
  3031 dni temu
  No skoro ślimak to ryba to i cytryna jest zasadowa :) :) :)

  odpowiedz

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!