Dania z makaronem - przepisy i pomysły:

Kuchnia włoska

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
1 2 3 4 5 6 7 »
Dania z makaronu należą do coraz częściej spożywanych potraw w polskiej kuchni. Swą popularność zawdzięczają w dużej mierze rosnącemu zainteresowaniu Polaków włoską sztuką kulinarną. Dania z makaronem podajemy zwykle na obiad, choć niektórzy wybierają je również w porze kolacji. Co powoduje, że dania obiadowe z makaronem tak bardzo przypadły nam do gustu? Przede wszystkim krótki czas przygotowania oraz łatwość ich przyrządzenia. Pomysłów na szybie dania obiadowe z makaronem dostarczy Wam Kuchnia Lidla.

Przepisy na dania z makaronu

W poszukiwaniu prostych i smacznych przepisów na dania z makaronu pomoże Wam Kuchnia Lidla, w której znajdziecie mnóstwo inspiracji. Przekonajcie się, że dania z makaronu to idealny pomysł na udany obiad czy kolację. Wystarczy sprawdzony przepis, a ten znajdziecie poniżej.

Dania z makaronem – przepisy:

W szczególności polecamy dania z makaronem na szybko, które przygotujecie w zaledwie pół godziny. Sprawdźcie, jak przyrządzić dania z makaronu na szybko:

Macie ochotę na więcej dań z makaronem i kurczakiem w roli głównej? Oto i one:

W Kuchni Lidla pomyślano również o wegetarianach. Specjalnie dla nich powstały przepisy na dania z makaronem bez mięsa:

A jeśli dbacie o linię i obawiacie się zbędnych kilogramów, to sprawdźcie propozycje Kuchni Lidla na dania fit z makaronem:

Jak zrobić danie z makaronem?

Jeśli nadal zastanawiacie się, jakie dania z makaronu będą najlepsze na najbliższy obiad czy kolację, to weźcie pod uwagę przede wszystkim rodzaj makaronu. Takie kryterium zdecydowanie ułatwi Wam wybór potrawy. Resztą zajmie się już Kuchnia Lidla, z którą gotowanie to czysta przyjemność!

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!