Typ dania - przepisy i pomysły

szparag

Typ dania

Zastosuj

Filtry

Trudność

Czas

Diety specjalne

Autor dania

Gotowe
Kategorie Filtry
Dania wegetariańskie to posiłki nie tylko dla osób będących na diecie bezmięsnej. Okazuje się, że mogą stanowić smaczne urozmaicenie menu wszystkich tych, którzy na co dzień jadają mięso i nie zamierzają z niego rezygnować. Jeśli więc jesteście wegetarianami albo po prostu zamierzacie spróbować nowych potraw, sięgnijcie po przepisy Kuchni Lidla na dania wegetariańskie.

Najsmaczniejsze wegetariańskie dania

Kuchnia Lidla jest pełna wegetariańskich przepisów. To właśnie tutaj znajdziecie mnóstwo pomysłów na dania wegetariańskie, a wśród nich są m.in. takie jak: leczo, pizza czy lasagne w wersji wegetariańskiej. Przekonajcie się, że wszystkie potrawy, które dotychczas znaliście i przyrządzaliście na obiad czy kolację, mogą mieć swoją wegetariańską wersję. Z przepisami na wegetariańskie dania Kuchni Lidla wszystko wydaje się prostsze i nabiera smaku. Nie wahajcie się więc dłużej i spróbujcie wegetariańskich:

Pomysły na obiad wege – sprawdź nasze propozycje

Wegetariańskie przepisy to prawdziwa kopalnia pomysłów na obiady. Jeśli więc kolejny raz stoicie przed dylematem, co tym razem przygotować do jedzenia, to sięgnijcie po wegetariańskie przepisy na obiad Kuchni Lidla. Wśród nich znajdziecie przepisy na potrawy z makaronu, jak np. tagliatelle z kurkami i pistacjami, ale także będziecie mogli zapoznać się z typowymi przepisami na popularne specjały wege, do których zalicza się przede wszystkim falafele, tj. smażone kotleciki z ciecierzycy, np. zielone falafele z sosem tahini; pity z falafelami. Inspiracji na obiady wegetariańskie nie ma końca! Sprawdźcie, jakie rodzaje dań wegetariańskich możecie przygotować na obiad z Kuchnią Lidla:

Spróbujcie koniecznie i zasmakujcie kuchni vege!

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami
Kuchni Lidla!